Podróż

Gdzie chcesz podróżować?

Świat to książka. Stań się gawędziarzem.

 

Słońce, piasek lub morze. Zabytki miasta lub zorza polarna. Na zboczu góry lub na całej pustyni. Krajobrazy namalowane przez naturę lub uwydatnione historią.

Wybór należy do ciebie.

Loty krajowe

oraz międzynarodowe

Planuj urlop w Polsce. Najpiękniejsze miasta Polski zachwycają przyjezdnych architekturą i położeniem oraz kuszą szeroką gamą atrakcji i regionalnych przysmaków. Kraków, Gdańsk, Warszawa czy Wrocław to idealne miejsca na weekendowy wypad – city break nie musi oznaczać wyjazdu za granicę.

Wyszukaj — porównaj — zarezerwuj najlepsze oferty lotów w obie strony. Ceny lotów zawierają podatki i opłaty. Zarezerwuj lot, zanim cena wzrośnie!

 

Kalendarz cen lotów

najlepsze taryfy na rok do przodu

Luksus, który jest fantastyczny i bajeczny.

Słowo „luksus” zostało zdegradowane przez nadużywanie. Ale „luksusowy hotel” musi spełnić to twierdzenie, ponieważ goście mają prawo oczekiwać wysokich standardów. Oczekują doskonałej obsługi, pokoi, restauracji i wszystkiego innego, co oferuje dobry hotel.

Nie ma ustalonych standardów dla „hoteli luksusowych”, a zarówno hotele czterogwiazdkowe, jak i pięciogwiazdkowe ogólnie określają się jako „luksusowe”.

Najlepsze hotele

Istnieją w Polsce miejsca atrakcyjnie turystycznie, posiadające walory przyrodnicze i krajobrazowe. Są to przede wszystkim uzdrowiska, kurorty czy letniska. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji, są to miejsca bogate w zaplecze turystyczne do wypoczynku i rekreacji.

Niektóre z miejscowości wypoczynkowo-rekreacyjnych są bardziej znane, niektóre mniej – ale wszystkie to świetna propozycja zarówno na udany urlop, jak i weekendowy wyjazd. Przedstawione poniżej miejscówki wybraliśmy dzięki Polskiej Organizacji Turystycznej, a konkretne hotele potwierdziliśmy dzięki znanym wyszukiwarkom noclegów.

Nasz wybór oparty jest o TOP KURORTÓW i LETNISK.